Nasi uczniowie awansowali do 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów zajmując drugie miejsce w grupie B. Zawody odbywały się w Dąbrowie Białostockiej. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju czyli z Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Mecz ten wygraliśmy 34:17 do przerwy prowadząc 18:9. Następnego dnia graliśmy z mistrzem województwa świętokrzyskiego czyli PGE Vive Kielce. Niestety ten mecz przegraliśmy 20:32 do przerwy przegrywaliśmy 12:15. Ostatniego dnia turnieju spotkaliśmy się z Iskrą Bydgoszcz, z którą wygraliśmy 41:20 (19:13).
Drugiego dnia po meczu z Vive pojechaliśmy na krótki spacer do Augustowa.
Następna faza Mistrzostw dla naszego zespołu odbędzie się w Płocku. Naszymi rywalami będą Orlen Wisła Płock, Azoty I Puławy i Siódemka II Miedż Legnica.
Dziękujemy rodzicom, że byli z nami i oczywiście za pyszne ciasto.