Juniorzy młodsi Wybrzeża I Gdańsk nie mieli większych problemów z pokonaniem Cartusii Kartuzy. Od początku zaczęli budować swoją przewagę, a ostatecznie zwyciężyli 37:24.

SPR Wybrzeże I Gdańsk aby zająć drugie miejsce w Pomorskiej Lidze Juniorów Młodszych, musi wygrać wszystkie mecze do końca sezonu. Na początek podopiecznych Leszka Biernackiego i Jakuba Bonisławskiego czekało spotkanie z GKS-em Cartusią Kartuzy – klubem zajmującym miejsce w środku ligowej stawki.

Po kilku minutach nasi młodzi zawodnicy zaczęli budować swoją przewagę. Od początku skuteczny w ataku był Maciej Gauden, a po rzucie Kamila Adamczyka, w 21 minucie prowadziliśmy już 14:8. Tuż przed przerwą swoje bramki dołożyli Gauden oraz Kacper Krason i po 30 minutach prowadziliśmy 19:11.

Po zmianie stron, Wybrzeże wciąż przeważało i w 44 minucie po bramce Damiana Didyka, na tablicy wyników widniał rezultat 27:17. Ostatecznie zwyciężyliśmy 37:24.

SPR Wybrzeże I Gdańsk – GKS Cartusia Kartuzy 37:24 (19:11)

SPR Wybrzeże I: Różyński, Zwolakiewicz – Gauden 7, Didyk 6, Gruszecki 6, Lewandowski 5, Adamczyk 5, Ignaczewski 3, Hajnos 3, Krason 2 oraz Ranoszek, Pieczonka, Gądek, Wenderski, Ciesielski.
Kary: 4 min. (Gauden 2 min., Gruszecki 2 min.).
Karne: 0/0.

GKS Cartusia: Makowski – Grzenkowicz 8, Jankowski 5, Plichta 4, Kobiela 3, Duda 2, Grzybowski 1, Paracki 1 oraz Richert, Mierski, Wicki.
Kary: 4 min. (Kobiela 2 min., Plichta 2 min.).