Zwycięstwem zakończył się mecz podopiecznych Jakuba Bonisławskiego w II lidze przeciwko LKS Kęsowo.

W niedzielę o godzinie 11:00 swoje spotkanie rozegrały drugoligowe rezerwy Wybrzeża. Po raz pierwszy w sezonie Jakub Bonisławski otrzymał wsparcie z pierwszej drużyny. Zespół naszych juniorów wzmocnił bowiem Krzysztof Jasowicz, dla którego był to pierwszy mecz po kontuzji.

W starciu z LKS-em Kęsowo obie drużyny grały falami. W 22 minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Oskar Niedziółka, prowadziliśmy 13:8. Pod koniec pierwszej połowy kęsowianie zbliżyli się jednak na różnicę nawet jednego punktu i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 16:14.

W drugiej połowie przegrywaliśmy już nawet 18:21. Na szczęście końcówka należała do Wybrzeża. Po tym, jak nasza młodzież rzuciła osiem bramek z rzędu, prowadziliśmy już 26:21 i ostatecznie wygraliśmy 31:26.

Wybrzeże II Gdańsk – LKS Kęsowo 31:26 (16:14)

Wybrzeże: Zanto – Kot 8, Niedziółka 6, Jasowicz 4, Malinowski 4, Wierzbicki 3, Skrzyniarz 2, Kruszewski 2, Sumiński 2 oraz Gałąska, Wysocki, Tobolski, Karpiński, Bieniek, Reseman.
Kary: 12 min. (Jasowicz 4 min., Niedziółka 2 min., Wierzbicki 2 min., Reseman 2 min.).
Karne: 1/2.

LKS: L.Mielke – Kowalik 7, K.Mielke 7, Kensik 4, Kościelski 4, Radzio 2, Luptowski 2 oraz Runke, Pięta, Szulowski, Poraziński, Szmagliński, Kapłanowski, Modrzejewski.
Kary: 0 min.