Prawy rozgrywający Oskar Niedziółka został powołany na zgrupowanie kadry narodowej juniorów, które zakończy się turniejem międzypaństwowym w Bośni i Hercegowinie.

Urodzony w 1996 roku Oskar Niedziółka w tym sezonie gra w prowadzonym przez Jakuba Bonisławskiego zespole SPR Wybrzeże II Gdańsk, grającym w Pomorskiej Lidze Juniorów Starszych. W ośmiu meczach rzucił 36 bramek. W trzech meczach 1/8 finału mistrzostw Polski pokonał bramkarzy rywala 21 razy. Ponadto zagrał w dziesięciu meczach drugoligowych rezerw, w których z 52 bramkami jest najskuteczniejszym zawodnikiem naszego klubu.

Od pewnego czasu Niedziółka poza treningami z rówieśnikami, wraz z lewoskrzydłowym Jakubem Kotem uczestniczy regularnie w zajęciach pierwszego zespołu.

Nasz zawodnik na zgrupowaniu będzie przebywał w dniach 29 marca – 6 kwietnia.